Heej , witam na moim blogu poświęconym mojej pasji- rysowaniu . Będę zamieszczać tu różne tutoriale itp.
Postaram się dodawać posty raz ewentualne dwa razy w tygodniu :). Nie nazywam siebie artystą i nigdy nie będę ( chyba ,że dla beki ) bo mój poziom jest daleki do ideału ale zawsze (odkąd rysuje na poważnie) chciałam mieć bloga na ten temat . Chciałabym dojść do jak największej widowni , dlatego proszę jeśli macie możliwość wyślijcie link do tego bloga znajomym :) Miłego oglądania!
Pierwszy tutorial pojawi się jeszcze w tym tyg.
+ Rysunek na powitanie

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz